Printwater Dezenfeksiyon Kabini

Düşük su basınç sensörü ile sesli ikaz verme. Paslanmaz 0.15 mm ultrafine nozullar ile hassas sisleme. Dezenfeksiyon kimyasalı Belçika malı olup Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Kabin giriş ve çıkışlarında bulunan sensörler sayesinde otomatik sisleme. İtalyan malı dozaj pompası dezenfeksiyon kimyasalını dozajlar. Sistemde 150 bar basınca dayanıklı polyamid boru ve fittingsler kullanılmıştır.

Corona Virüs salgınının ülkemiz genelinde yayılımını önlemeye yönelik işletmelerin ihtiyaçlarına göre üretimi çeşitlilik arz etmektedir. İnsanların dezenfeksiyonu için üretilen hijyen sistemleri; tesise giren kişilerin kıyafetleri üzerinde oluşan zararlı bakterilerin dezenfekte edilmesini sağlayacaktır.


sterilizasyon

Sisleme yöntemiyle insan dezenfeksiyonunda, tünelin içerisine giren kişi elini dezenfekte ederek hijyen paspasına geçer, hijyen paspasında ağırlık hissedilmesiyle ya da sensör algılamasıyla otomatik olarak sisleme devreye girer. Sisleme yöntemiyle dezenfesksiyonda nozullardan gelen dezenfektanlı sıvı, sis bulutu haline dönüştüğünden, üzerinde ıslaklık yapmadan sisin değdiği tüm alanlardaki mikroorganizmalara ulaşmaktadır.

İşletmelerin tercih ettiği dezenfektan maddeye bağlı olarak, kişiye tünele girmeden yüz maskesi verilebilir. El ya da ayak dezenfeksiyonu gerçekleşmeden sisleme çalışmamakta, sisleme bitmeden de kabinden çıkılamamaktadır.


sterilizasyon dezenfektan

100 bar basınçlı İtalyan Malı yüksek basınç pompası.


Kabin içinde 100 Litrelik polietilen depo mevcuttur.